top of page
Search

Bemutatkozott a GYÖSZ Gyál város 50 legnagyobb adózója előtt

Ma, 2020. február 7-én, a város 50 legnagyobb adózójának rendezett megbeszélésen, civil szervezetként lehetőséget kaptunk arra, hogy bemutassuk egyesületünket! Köszönjük Gyál Város Önkormányzatának, hogy érdemesnek találtak arra, hogy ebben a nagyszerű kezdeményezésben mi lehettünk az úttörők! A kezdeti izgalmak elmúltával nagyon jó érzésekkel búcsúztunk a jelen lévőktől!

Sokan odajöttek hozzánk gratulálni, és köszönetet mondani a munkánkért és elhivatottságunkért. Többen biztosítottak esetleges együttműködés, támogatás lehetőségéről is.

Köszönjük szépen minden tagunknak, és az összes támogatónknak, akik hozzájárultak ahhoz, hogy mára azzá válhassunk, amik vagyunk! Folytatjuk, amit elkezdtünk, sőt a jövőben még nagyobb erőbedobással tesszük, amit tennünk kell!Balás Marianna (alapító tag és közösségi szolgálat koordinátor) és Cséfai Niki (elnök)

Az előadott prezentáció megtekinthető itt.


5 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page